غرفه سازی

غرفه سازی کندو ، غرفه سازی نمایشگاهی کندو , طراح و مجری غرفه های نمایشگاهی در تهران و شهرستانها و نمایشگاه های خارج از کشور , طراحی غرفه ,ساخت غرفه , غرفه سازی نمایشگاه

غرفه سازی نمایشگاه


غرفه سازی نمایشگاه ، طراحی غرفه

طراحان کندو 

شرکت ایده طراحان کندو؛به عنوان طراح و مجری غرفه های نمایشگاهی در تهران و شهرستانها و نمایشگاه های خارج از کشورو با دارا بودن گرید غرفه سازی از شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی با سابقه درخشان در زمینه برپایی غرفه و فعالیت های نمایشگاهی مشغول به فعالیت میباشد.

طراحان کندو با دارا بودن کارگاه اختصاصی و تجهیزات مدرن ساخت غرفه و پرسنل متخصص ، خدمات مربوطه را با بالا ترین کیفیت ، کوتاه ترین زمان و هزینه تمام شده مناسب ارائه نموده است و در زمینه ارائه خدمات ذیل اعلام آمادگی مینماید.

برخی خدمات شرکت ایده طراحان کندو :

 • طراحی و ساخت انواع غرفه های نمایشگاهی : غرفه سازی خاص ( نئوپان – ام دی اف – های گلس )
 • سازه های نمایشگاهی مانند : تتریس – ماکسیما – کلیک ….
 • تامین تجهیزات نمایشگاهی

 

غرفه سازی
غرفه سازی

طراحی غرفه ؛ساخت غرفه ؛ غرفه سازی نمایشگاهی

اصول غرفه سازی:

در طراحی غرفه نمایشگاهی ،باید برای ریزترین نکات و نیازهای غرفه داران راه حل های مناسب در نظر گرفت؛که هم از نظر کاربردی بودن جلب رضایت نماید و هم از نظر بصری جذاب و به روز باشد.

ایده طراحان کندو با درک نیاز غرفه داران وبا خلاقیت در طراحی خاص،سعی در ساخت غرفه هایی دارد که بتواند رضایت کامل مشتریان را در سطح بالا جلب نماید.این مهم را با انجام موارد زیادی قابل تحقق میباشد؛که به صورت اختصار به شرح زیر عنوان میگردد.

دلایل همکاری با کندو

 • مشاوره اصولی و ارائه راهکار های خلاقانه در فاز طراحی غرفه و کاهش هزینه غرفه سازی
 • برنامه ریزی زمانی دقیق و ارائه تمامی موارد در زمانبندی از پیش تایین شده
 • اجرای تمامی جزییات طراحی شده با بالاترین کیفیت ممکن
 • ارائه تجهیزات مدرن و استاندارد
 • خدمات پس از
 • احترام به حقوق مصرف کنندگان در تمامی مراحل (طراحی غرفه-ساخت غرفه-برگزاری نمایشگاه)
 • قیمت ساخت غرفه مناسب ،هزینه مناسب تمام شده غرفه در نمایشگاه

ایده طراحان کندو،شرکت غرفه ساز برتر نمایشگاهی

رعایت تمامی موارد فوق ،عمده دلایلیست که موجب پیشرو ماندن “ایده طراحان کندو”در صنعت نمایشگاهی بوده و مفتخریم در این بازه زمانی و  سطح کشور جزو غرفه سازان برتر نمایشگاهی و اتحادیه غرفه سازان قرار گرفته ایم.

غرفه-نمایشگاهی-طراحی غرفه -ساخت غرفه-قیمت candoodecor.com –نمایشگاه مجازیطراحی نمای ساختمان –دکوراسیون داخلی


پروژه های انجام شده سال 96


دریافت رزومه غرفه آرایی: دانلود رزومه غرفه


پروژه های غرفه سازی ایده طراحان کندو

پروژه های غرفه آرایی سال 96:

غرفه سازی

نمایشگاه برق 96 :غرفه شرکت نیرو خاصه (تانیر)متراژ112 متر غرفه mfd _غرفه شرکت تجارت بنیان تدبیر متراژ 16 متر

 • مجموع غرفه سازی نمایشگاه برق 128 متر مربع

نمایشگاه کیف و کفش  و صنعت : غرفه شرکت رایا چرم به متراژ 70 متر مربع_شرکت دلفین آبی زاینده رود 42 متر

 • مجموع غرفه سازی نمایشگاه کیف و کفش وصنعت :102 متر مربع

نمایشگاه ایپاس مصلی96: غرفه شرکت رایان رشد افزار متراژ 200 متر _غرفه شرکت پارسیان الکتریک 40 متر مربع

 • مجموع غرفه سازی نمایشگاه ایپاس: 240 متر مربع

نمایشگاه ایران فارما: غرفه غرفه شرکت زیست تخمیر 30 متر مربع_شرکن مهبان دارو 30 متر مربع_شرکت دارو سازی کوثر 90 متر مربع_شرکت پند تک 30 متر مربع

 • مجموع غرفه سازی نمایشگاه ایران فارما : 180 متر مربع

نمایشگاه اسپرتکس مصلی و صنعت نساجی بین المللی: غرفه شرکت فرارو  350 متر مربع_شرکت کیمیا مکمل 150 متر مربع_شرکت ایرون مکس 30 متر مربع_شرکت پالس اسپرت 30 متر مربع_شرکت ایران کفپوش 30 متر مربع

 • مجموع غرفه سازی نمایشگاه صنعت نساجی و اسپرتکس:590 متر مربع

نمایشگاه ایران پلاست:غرفه شرکت ماهان مستر بچ 100 متر مربع_غرفه شرکت ایران کفپوش 44 متر مربع_شرکت فناوران شیمی 44 متر مربع

 • مجموع غرفه سازی نمایشگاه ایران پلاست: 188 متر مربع

صنعت ساختمان: غرفه شرکت آجر سفید 30 متر مربع_شرکت صنوبر 24 متر مربع_شرکت استیل کامت 20 متر مربع

 • مجموع نمایشگاه صنعت ساختمان 74 متر مربع

نمایشگاه اگرو فود: غرفه شرکت فرایند سازان نوین متراژ 85 متر

 • مجموع نمایشگاه اگروفود :85 متر مربع

نمایشگاه اکسیدا و ایران هلث : غرفه شرکت کاووش مگا 36 متر _شرکت رضا راد 30 متر _شرکت نت تهران 40 متر مربع

 • مجموع غرفه سازی نمایشگاه اگروفود و ایران هلث: 106 متر مربع

مجموع نمایشگاه های متفرقه دارویی:غرفه  شرکت های پوراطب 20 متر _سوناطب 80 متر_دارو سازی کوثر15 متر_زیست تخمیر45 متر  _شمیم دارو12 متر _شرکت هیربدان 35 متر_


اصول غرفه سازی ، ساخت غرفه ،غرفه آرایی ، طراحی غرفه


اصول غرفه سازی و طراحی غرفه و حضور در نمایشگاه

برای معرفی شرکت چه نوع تصویری باید ارایه نمایید؟

غرفه شما معرف شخصیت و ارزش شرکت تان میباشد زیرا ارتباط عاطفی با مشتریان ایجاد مینماید.شکل،اقلام نمایشی،رفتار ظاهری،رنگ ها،تصاویرو……در رساندن پیام شرکت موثر است.هر چه بتوان در این بخش تامل کرد و کاری متفاوت ارایه نمود برای رسیدن به اهداف موفق تر خواهیم بود.

شرکتی که خواهان ارایه جلوه ای از فناوری برتر و نوآوراست بسیار متفاوت تر از شرکتی عمل میکند که خواهان تصویری تخصصی و تثبیت شده اند.

یرای تحقق اهداف غرفه سازی چه کاری میخواهید انجام دهید؟

اهداف شرکت برای حضور در نمایشگاه واقعا میتواند تعیین کننده شکل حقیقی غرفه باشد.اگر تمایل دارید بازدیدکننده یا مشتری به نسبت بیشتری داشته باشید،به فضایی مناسب و مجذوب کننده نیاز دارید که ورود بازدید کنندگان را براحتی میسر سازد و کارکنان غرفه نیز بسهولت بتوانند به ارایه خدمت در آن بپردازند.

اما اگر بدنبال آن هستید که با تعدادی از افرادی کلیدی و یا مشتری خاص ارتباط برقرار کنید،آنگاه به غرفه ای نیاز دارید که فضای گفتگو و مذاکره مناسبی داشته باشد و بتوانید حداکثر بهره برداری را از زمان برای عقد قراردادها داشته باشید.

اهداف و خواسته متفاوت ،مستلزم طراحی کاملا متفاوت است.غرفه دارانی که تمایل دارند تصویری مناسب از شرکت خود ارایه دهند و کسب وجهه نمایند به تصاویر گرافیکی بزرگتر و المانهای معماری متفاوتری نیاز دارند تا بتوانند بر بازدید کننده تاثیری بیشتر ایجاد کنند.


غرفه سازی , غرفه سازی نمایشگاهی , طراحی غرفه , ساخت غرفه , غرفه ساز , غرفه

انداه مناسب غرفه موردنیازتان چقدر است؟

بسیاری از شرکت ها در نمایشگاههای مختلف،با توجه به نیازها و اهداف تعیین شده،در متراژهای متفاوت حضور میبابند.در اغلب موارد،بجزمورد محدودیت اختصاص فضا از طرف سازمان برگزارکننده،از غرفه های ردیفی برای نمایشگاههای عمومی و مصرفی و برای نمایشگاههای در سطح ملی و بین المللی که رقابت نیز بیشتر است از دیگر انواع غرفه و درمتراژوسیعتر مشارکت مینمایند.

با برنامه ریزی و پیش بینی درست از درست از شرایط و مقررات موجود درسایت های نمایشگاهی،غرفه داران میتوانند غرفه ای بزرگ و با زیربنایی بیشتر طراحی کنند که در فضایی با وسعت کوچکتر قرار بگیرد.طراحی در سالن های با ارتفاع مناسب و طراحی غرفه ای طبقاتی(نیم طبقه) با ارتفاع قابل بهره برداری علاوه برجذابیت لازم،باعث صرفه جویی در بعضی از هزینه ها نیز میگردد.

تحقق اهداف با صرفه جویی در بودجه غرفه سازی نمایشگاهی

برای ساختن یک غرفه مناسب،دست یافتن به یک بودجه معقول و توجیه پذیرضروری است.هدف طراحان نمایشگاهی هماهنگ ساختن نیازها و ارایه طرح مناسب با توجه به اهداف شرکت هت و بودجه تعیین شده برای ایمکار میباشد. بسیاری از غرفه داران در خصوص اختصاص بودجه برای این امر محدودیت دارندو

میخواهند در این بودجه صرفه جویی کنند تا بتوانند مراحل بیشتری در نمایشگاهها حضور داشته باشند(با توجه به نوع فعالیت و محصول و خدمات)برخی از شرکت ها نیزهدف گذاری میکنند فقط سالی یک بار فضای نمایشگاهی بزرگی را اختیار نمایند و با حضور در نمایشگاه و ساخت غرفه ای در خور تاثیر گذار شوند.


چه چیزی برای مخاطبان شما اولویت بالاتری دارد؟

اولویت اصلی ومهم مشتریان شرکت شما کدامند؟درک این موضوع و تصمیم برای ارایه خدمات و نمایش کالا مهم است با مشخص کردن خواسته و منافعی که مشتریان در جستجوی آن هستند و بررسی مزایای رقابتی و نسبی و کلیدی شرکت،به مسائل مهم و درک درست از موضوع پی میبرید.برای رسیدن به این نقطه به مذاکرات بسیاری نیاز است که با محصولات شرکت(کالا و خدمات) شروع و به ویژگی های این محصولات و مزیت های این ویژگی ها میرسد.با استنتاج از موارد بالا میتوانید پیام مناسب و درستی با توجه به مزایای کلیدی شرکت بدست آورید که انگیزه لازم را برای جذب مشتریان در آن نهفته باشد.

چه پیامی را مد نظر دارید که در وهله اول مخاطبان دریافت نمایند و پس از پایان غرفه سازی نمایشگاه در خاطر داشته باشند؟

آیا میخواهید تصویربرند شما را در ذهن آنان حک شود؟(بسیاری از شرکت ها حضور در نمایشگاه را بدین منظور انجام میدهند بدین معنی که ما هستیم و تاکیید بر حضور دایم)آیا در صدد هستید تا ویژگیهای جدید شرکت شما را به خاطر بسپارند و جاذبه ای برای مشتری شدن آنان فراهم نمایید؟

یا مزیت رقابتی شما را نسبت به دیگر رقبا در یاد داشته باشند؟پیام خود را ساده کنید.طراحانی که بروشورها یا تبلیغاتی را طراحی میکنند که مملو از نشانه ها و گرافیک های غرفه سازی نمایشگاهی و اطللاعات بیش از اندازه هستند،از کارایی آنها میکاهند.

تبلیغات روی بیلبردها را مد نظر قرار دهید و الگو بردتری کنید.بهتر است که به دنبال تاثیرگذاری مناسب باشید و از طراحان و گرافیست های مجرب و با سابقه استفاده نمایید.

عملکرد مورد نیاز شما در غرفه چیست؟

شما در ایجاد یک غرفه،یک مکان کار موقت نیز برای کارکنان غرفه خلق میکنید.کارکنان شما به چه چیزی نیاز دارند؟علاوه بر رفع نیازهای اولیه برای استقرار نیروها و ایجاد فضای مناسب،

شاید لازم باشد که محیطی برای ارائه ها،نمایش ها،کنفرانس و نگهداری با توجه به سیاست شرکت تان اختصاص دهید و به یاد داشته باشید که انسجام پیام های گرافیکی غرفه خود را میبایست حفظ نمایید.

طراحی غرفه متناسب با اهداف شرکت و سطح انتظارات مخاطب

هنگام ارزیابی غرفه نمایشگاهی و همچنین پس از ساخت غرفه در اندازه واقعی،با بررسی و مد نظر قراردادن موضوعات زیر،علت حضورشرکت در نمایشگاه را در راستای اهداف و رسیدن به سطح انتظار بازدید کنندگان معنا کنید.آیا رضایت دارید؟

 • آیا برای انجام فعالیت های برنامه ریزی شده غرفه ،تجهیزات از کیفیت لازم برخوردار هستند؟
 • آیا معرفی نام سازمان یا شرکت بصورت مناسبی در غرفه انجام شده است؟
 • آیا کارهای گرافیکی شما از فاصله حدود 5 متری به خوبی قابل رویت و خوانده میشوند؟
 • آیا سعی شده است موضوع نمایشگاه به خوبی در اذهان مخاطبان جا گیرد؟
 • آیا سعی شده است موضوع نمایشگاه به خوبی در اذهان مخاطبان جا گیرد؟

آیا سعی شده است در کارهای گرافیکی در داخل غرفه،نکته یا موردی به صورت چشمگیری مطرح شود؟

 • آیا دید مناسب و لازم برای ارایه اطلاعات به مخاطبان از طریق صفات نمایشی به اندازه کافی بزرگ و در ارتفاع مناسب تدارک شده است؟
 • آیا برای انجام فعالیت های برنامه ریزی شده غرفه،محیط نمایش از اندازه مناسب برخوردار است؟
 • آیا نورپردازی انجام گرفته در غرفه،از لوکس نور مناسب برای سهولت دید استفاده شده است؟
 • آیا فضای نگه داری مناسبی برای موارد احتمالی وجود لوازم اضافی ویا ریخت و پاش های غرفه تعبیه شده است؟
 • آیا عکس ها و اسلایدهای استفاده شده در غرفه از فاصله حدود 5 متری به خوبی قابل رویت هستند؟
 • آیا تجهیزات قابل استفاده در غرفه برای فعالیت هایی که جهت مشتری در نظر گرفته شده،به اندازه لازم و کافی است؟
 • آیا رنگ ها ی استفاده شده در غرفه مناسب و جلب کننده هستند وحس مناسبی برای مخاطب بوجود می آورد ودر اذهان ماندگار میشود؟

چه چیزهایی برای جذب مخاطبان غرفه شما تاثیر بیشتری دارد؟

 • تبلیغات و اطلاع رسانی مناسب،پیش از نمایشگاه
 • بهره برداری از کارکنان کارآمد وبا روابط عمومی مناسب که مخاطب را جلب کرده و ارتباط برقرار میکنند.
 • تبلیغات مناسب و بهنگام در زمان برگزاری نمایشگاه ،ارایه اشانتیون ها،هدایا،نمایش های زنده،و……..
 • محصول جدید و یا ارایه وویژه محصولات،میتوانند بازدیدکننده را به غرفه جلب نماید
 • معرفی برند شرکت با محصولات یا خدمات و با نوآوری و خلاقیت در ارایه و با در نظر گرفتن مزایای رقابتی

پیام شرکت شما که بتواند اثرگذار باشد چیست؟

چه پبغامی را در چند ثانیه اول بازدید از غرفه خود میخواهید به بازدید کننده القای کنید؟بررسی کنید و شعار مناسب را که متناسب با اهداف شرکت باشد کوتاه واثربخش انتخاب کنید.

غرفه سازی نمایشگاهی کندو , طراح و مجری غرفه های نمایشگاهی در تهران و شهرستانها و نمایشگاه های خارج از کشور , طراحی غرفه ,ساخت غرفه , غرفه سازی نمایشگاه

مزایای رقابتی و قابل ارایه شرکت شما کدامند؟

با توجه به محدودیت زمان وفضای در اختیار و امکان مقایسه برای مخاطبان مزایای رقابتی مصول یا خدمات خود را بنحو شایسته تدوین و ارایه نمایید.

معیارهای موفق بودن در نمایشگاه،برای شرکت شما چه چیزهای هستند؟

لیستی از انتظارات و شاخص های مورد قبول خود را تهیه و برای رسیدن به آن تلاش نمایید.

1………………………..

2………………………..

3………………………

برنامه زمانبندی برای ساخت غرفه و غرفه سازی

با توجه به اینکه غرفه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در اکثر مراکز نمایشگاهی زمان محدودی برای ساختن یک غرفه در اختیار غرفه سازان قرار میگیرد بیشتر شرکت کنندگان و طراحان زمان مناسب برای ساخت و چیدمان در برنامه خود در نظر نمیگیرند که این امر در اغلب نمایشگاهها مشهود است

بهمین دلیل سعی شود یک برنامه مدون و کامل زمانی برای ساخت وساز غرفه سازی در نظر گرفته شود تا با آرامش کامل بتوان طر مورد نظر را بخوبی و با کیفیت مناسب اجرا نمود.تاریخ نمایشگاه را مشخص کنید و شمارش را شروع کنید که چند روز قبل از شروع نمایشگاه باید آماده باشید.

برای یک طراحی خوب به خود فرصت بدهید.مدتی طول میکشد تا تصمیم گیرندگان در خصوص پیام شرکت شما به توافق برسند و تصویری را انتخاب یا ایجاد کنند که برای کارهای گرافیکی غرفه خود به آن نیاز دارند.

ایجاد جاذبه در ساخت غرفه و غرفه سازی

امروز مساله ای که پیوسته در صنعت نمایشگاه مورد بحث قرار میگیرد این است که چگونه نمایشگاه را به یک تجربه بیاد ماندنی تر تبدیل کنیم.غرفه داران به این آگاهی رسیده اند که برای داشتن نمایشی موفق لازم است که بازدید کننده را جذب و آنها را درگیر نمایند.

تحقیقات صورت گرفته در این زمینه تایید کننده همین مطلب است که نمایشگاهها برای دست یافتن به پتانسیل های خود،باید به نیازهای اصلی انسان متوسل شوند از قبیل تعلقات،جذب به زیبایی و احساس امنیت.نمایشگاه پتانسیل منحصر به فردی دارد تا مردم را به طور کلی درگیر سازد ودر ذهن وجسم و روح آنان نفوذ کند. غرفه سازی

غرفه سازی نمایشگاهی کندو , طراح و مجری غرفه های نمایشگاهی در تهران و شهرستانها و نمایشگاه های خارج از کشور , طراحی غرفه ,ساخت غرفه , غرفه سازی نمایشگاه

ایجاد محیطی راحت و آرامش بخش،لازمه دست یافتن و حفظ مشتریان است.برگزارکنندگان نمایشگاه باید از مضامین و مفاهیمی که گرایش های جدید را منعکس مینمایند آگاه باشند.آنها باید راههای پیش پای غرفه داران بگذراند که محیطی خلاق بوجود آورند محیطی که بتوانند محصولات و خدمات خود را بصورت موثر عرضه نمایند

با شناخت این تغییرات میتوانند غرفه داران خود را تشویق کنند تا با ایجاد محیطی بیاد ماندنی،نمایشگاهها را برای گروههای مخاطب ،موثر،نوآورو سعادتمند سازند. غرفه سازی در راستا میتوان از با استفاده از منابع انسانی و ارایه خدمات متفاوت در غرفه نیز نهایت بهره برداری نمود.

عوامل کلیدی در ارزیابی طراحی غرفه و غرفه سازی

شناخت نمایشگاهها قبل از ورود به مرحله طراحی و ساخت غرفه برای طراحان و شرکت ها بسیار اهمیت دارد،زیرا اتفاقات و جریانهایی در مسیر کار ممکن بوجود بیاید که قطعا در قیمت تمام شده غرفه تاثیر گذار خواهد بود و عدم توجه به آنها علاوه بر صرف هزینه،

از رسیدن به اهداف مورد نظر نیز جلوگیری مینمایند.طراحی غرفه فرآیندی است که باید همزمان بطور همزمان ارتباط مناسب بین موضوعات عملکردی و زیبا شناختی برقرار کند و لذا ضمن رعایت این مطلب،موارد ذیل را بطور کلی در ارزیابی طراحی غرفه مدنظر قرار میدهند.

اهداف و محصول شرکت را تحت الشعاع قرار ندهد.

جذابیت قابل قبول داشته باشد.

پیام مورد نظر شرکت را به نوعی بیان نماید.

در راستا و مکمل اهداف حضور در نمایشگاه باشد.

حرفه ای و تحسین برانگیز باشد.

بتواند بنوعی معرف شخصیت شرکت باشد.

دارای عملکرد مناسب جهت نمایش کالا و یا ارایه خدمات باشد.

برای رسیدن به اهداف بالا هماهنگی بین تصمیم گیران شرکت ویا مدیریت غرفه با تیم طراحی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و میتواند در آمیختن ایده ها و خواسته ها ی مدیریت غرفه ترکیب مناسب بدست آورد. تجهیزات نمایشگاه 

دکوراسیون داخلی

غرفه سازی نمایشگاهی کندو , طراح و مجری غرفه های نمایشگاهی طراحی غرفه در تهران و شهرستانها و نمایشگاه های خارج از کشور , طراحی غرفه ,ساخت غرفه , غرفه سازی نمایشگاهغرفه سازی , غرفه سازی نمایشگاهی , طراحی غرفه , ساخت غرفه , غرفه ساز , غرفه