فوم آلومینیومی

پنل آلومینیومی

تولید کنند فوم آلومینیوم

Cymat Technologies Ltd. مستقر در تورنتو ، کانادا ، یک شرکت نوآورانه در زمینه تولید فناوری مواد است که دارای حقوق انحصاری در سراسر جهان برای تولید فوم آلومینیوم تثبیت شده Alusion ، از طریق اختراع ثبت شده و مجوزها است.

پنل آلومینیومی | فوم آلومینیومی | متریال نوین معماری در ساختمان و بنا ها |متریال سبک و مقاوم

فوم آلومینیوم

پنل آلومینیومی جاذب صدا

Cymat’s Aluminium Foam ، با نام تجاری Alusion ™ برای معماری به بازار عرضه می شود ، یک ماده همه کاره و منحصر به فرد است که دارای طراحی و برنامه های معماری تقریباً بی حد و حصر است که به صورت پانل های آلومینیومی سبک تولید می شود. علاوه بر ظاهر منحصر به فرد ، خاصیت جذب صدا دارد و آن را برای کاربردهایی که هم به جذب صدا و هم به زیبایی نیاز دارند ، ایده آل می کند.

فوم آلومینیومی

استحکام فوم آلومینیومی

فوم آلومینیومی Alusion panels پانل های محکم و در عین حال سبکی را ایجاد می کند که از لحاظ ظاهری شبیه اسفنج فلزی هستند. با نگاهی دراماتیک مدرن از لحاظ بصری چشمگیر است. برای معماری ، پانل های فوم آلومینیومی در ضخامت 12.7 میلی متر ، 25.4 میلی متر و 43.2 میلی متر (1/2 “، 1” و 1.7 “) و سه تراکم (سلول بزرگ ، سلول متوسط ​​و سلول کوچک ، به صورت سفارشی نیز موجود است) تولید می شوند. هر ضخامت و چگالی منحنی تنش / کرنش نماینده خاص خود را دارد.

فوم آلومینیومی در نمای ساختمان
 

فوم آلومینیوم تثبیت شده Alusion ™ (SAF) به همان روشی که آلومینیوم ایجاد می کند ، در برابر شعله و خوردگی مقاوم است. این ماده غیر قابل احتراق با درجه شعله A1 است. سطح پانل های آلومینیومی سبک به صورت جامد در اثر تولید باقی می ماند یا تحت آماده سازی های سطحی قرار می گیرد که از ظاهر “لرزان” سطح جامد تا “کف کف” شفاف ، ظاهر مختلفی را ایجاد می کند.

فوم آلومینیومی نما

 مزایای فوم آلومینیومی

پانل های فوم آلومینیومی Alusion with با فرایند تولید مداوم پانل اختصاصی تولید می شوند ، که به آن امکان می دهد مزایای زیادی داشته باشد. برتری رقابتی این محصول این است که هیچ کس نمی تواند در یک اندازه و حجم که Cymat Technologies Ltd می تواند با سازگاری کلی یا حتی با نگاه تصادفی در عین حال یکنواخت که ایجاد می کند ، کف آلومینیوم تولید کند. نصب آن سبک و آسان است و 100٪ قابل بازیافت است.این متریال یک راه حل زیبا برای استفاده در فضاهای دکوراسیون داخلی و فضای معماری میباشد

فوم آلومینیومی در دکوراسیون داخلی

  ظاهری مدرن و نمایشی

    100٪ قابل بازیافت و حداکثر 100٪ + محتوای بازیافتی

    خصوصیات جذب صوتی

    غیر قابل احتراق با گسترش شعله صفر

    بسیار مقاوم در برابر خوردگی

    مقاومت ، دوام و انعطاف پذیری آلومینیوم

    آزمایش بار باد (164 مایل در ساعت + / 263 کیلومتر در ساعت +)

    رنگ های موجود: رنگ نقره ای درخشان که می تواند با انتخاب پودر در انتخاب های بی حد و اندازه رنگ نیز پوشش داده شود

سایر راه حل های سطح آلومینیومی

مواد را می توان با رزین پوشش داد و برش جت آب را با یک فرآیند WJ تخصصی فقط توسط Cymat Technologies Ltd. می توان از کتهای مخصوص پودری و رنگهای مرطوب استفاده کرد که محصول را 100٪ مقاوم در برابر نمک و مقاوم در برابر مواد شیمیایی می کند.که برای ساخت و استفاده در طراحی و اجرای نمای ساختمان و طراحی و ساخت ویلا مناسب است

فوم آلومینیومی  در طراحی ویلا
فوم آلومینیومی در طراحی ویلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *